O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zwalczenia nudy. Od samego początku koncentruję się na tym, aby przekazywać swoim czytelnikom wiedzę oraz porady, z których będą mieli możliwość skorzystać. Piszę, bo lubię, ale i z tej przyczyny, że pragnę polepszać osobisty warsztat – przez co jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, oraz co więcej krytykę oczywiście popratą argumentami).
Czytaj i dziel się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić kilka przyjemnych chwil, czytając na niezmiernie zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie otacza. Oczywiście wszyscy mamy odmienny punkt widzenia i różne upodobania, dlatego zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad opublikowaniem paru słów od siebie, również jeśli będą one negatywne – dzięki tego rodzaju komentarzom mam możliwość się poszerzać horyzonty.
Czy warto mnie śledzić? Polecam przetestować na start kilk tekstów – a gdt się spodobają, zachęcam do dalszego odkrywania bloga. Jest on całkiem rozbudowany, w związku z czym wierzę, że każdy będzie mógł znaleźć tutaj coś dla siebie!