Menu Zamknij

Jak dobrać podwiązkę na studniówkę?

W życiu każdego ucznia liceum najważniejszą imprezą podczas trzech lat nauki jest studniówka. To ona najbardziej zapada w pamięci. W Polskiej kulturze obowiązują tradycje również związane z tym wydarzeniem. Nie znajdzie się dziewczyna które nie zna przepowiedni o nieścinaniu włosów przed imprezą, czy ubraniu na nią czerwonej bielizny i podwiązki. W niektórych wypadkach mamy też festiwal biustonoszy push up. W gruncie rzeczy zwyczaj ubierania podwiązki jest nowicjuszem, który momentalnie zyskał sympatię wielu dziewcząt. Każda z nich chciałaby mieć najładniejszą, więc w jaki sposób wybrać tą jedyną i niepowtarzalną?

Podwiązki na studniówkę – po co?

Tradycja zakładania czerwonej podwiązki na lewą nogę podczas imprezy studniówkowej powinno przynieść szczęście i powodzenie na maturze. Jeśli chodzi o kolor przedmiotu jest on symbolem walki. W życiu codziennym podwiązka służy do podtrzymania pończoch niesamonośnych, jeśli więc chcesz takie założyć w dniu imprezy warto wybrać szeroką podwiązkę, która bez problemu podtrzyma pończochę, a motyw koronki na szerokim materialne pięknie ozdobi nogę. Dzieje mówią, że szczęście przynosi także zerknięcie przez chłopaka na podwiązkę, dlatego warto odsłonić nogę i pozwolić swojej podwiązce działać cuda! Nie zapomnij, że koronkową tasiemkę trzeba ubrać także na lewą nogę podczas egzaminu maturalnego. Niby to tylko przepowiednia, jednak czy warto igrać z losem?

Jaką podwiązkę wybrać, by wyglądała najlepiej?

W 2019 roku na parkietach studniówkowych królują podwiązki, szerokie, zdobione koronkami, kokardkami, czasem nawet diamencikami. Światowej sławy firmy takie jak Dolce&Gabbana stawiają na pomidorową czerwień, inaczej Dior i Versace u nich wyróżnione na pierwszym planie są szlachetne i głębokie odcienie czerwieni takie jak bordo czy burgund. Z kolei Gucci przestawia czerwień jaskrawą tak, że na pewno nikt nie przejdzie obok takiej podwiązki obojętnie, gdyż będzie ją widać z daleka. Jeśli szerokie i mocno zdobione podwiązki nie przykuwają Twojej uwagi, wolisz bardziej stonowane i łagodne kompozycje w wachlarzu propozycji na pewno znajdziesz coś dla siebie. Wiele jest propozycji na cienkiej tasiemce, która prezentuje się równie pięknie. Do najnowszych trendów dołączyły także podwiązki z imieniem lub datą studniówki. Będzie to na pewno niezapomniana pamiątką, która zostanie w Twojej szafie do końca życia. Gdzie najlepiej szukać podwiązki? Na stronach internetowych roi się od kompozycji podwiązek studniówkowych. Warto głębiej przejrzeć strony aby wybrać tą idealną dla siebie. To my mamy czuć się w niej wygodnie i dobrze.

Gdzie najlepiej kupić podwiązkę?

Największy wybór podwiązek studniówkowych znajdziemy w internecie. Tam wyskoczy nam szeroka gama wzorów i rodzajów. Przy czym zaoszczędzimy czas na chodzenie po sklepach w poszukiwaniu tej wymarzonej. Jedynym mankamentem tej formy zakupu jest niemożliwość przymierzenie podwiązki na nogę. Mimo to w każdej firmie online możliwy jest zwrot do 14 dni od zakupu, czego w sklepie stacjonarnym możemy nie dokonać gdyż podwiązka jest artykułem bieliźnianym i sprzedawca ma prawo nie przyjąć zwrotu towaru. Dlatego warto poświęć więcej czasu na wybór swojej wymarzonej podwiązki i cieszyć się na imprezie studniówkowej wygodą i jej pięknym wyglądem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *